Electric Dreams Cushion. Een modern en toch tijdloos ontwerp dankzij de geometrische vormen.
Verwachte levertijd
: tijdelijk uitverkocht
Standaard levertijd
:
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
De laatste weken presenteerden we een aantal prachtige ontwerpen voor kussens, van de hand van Esme Crick. De in het oog springende afsluiter in deze serie is de Electric Dreams Cushion. Een modern en toch tijdloos ontwerp dankzij de geometrische vormen. Net als de Busy Bees en de Swifts Cushion is dit ontwerp ook gemaakt met de mozaïek haaktechniek, waardoor de oranje motieven extra contrasteren met de champagnekleurige achtergrond.
Dit pakket bestaat uit 7 bollen Catona en het patroon. Hoofdkleur 5 bollen en 2 bollen contrastkleur Het is natuurlijk ook mogelijk zelf kleuren te kiezen, de Catona is hier te vinden https://www.debreibar.nl/Scheepjes-Catona
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
Geen reviews gevonden.