Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Voorraad : 1
Patronen Het proefpatroon wordt geplaatst op 25 oktober 2019 en op 8 november begint de CAL. Het laatste deel wordt geplaatst op 27 december 2019. De beschrijvingen zijn voorzien van duidelijk geschreven teksten, haakdiagrammen en video‛s. Via de Facebookgroep 'Haakplein' en de website van Haakplein.com is deze CAL te volgen.
Pakketten en Garens Voor de Cosy Woondekens 2.0 CAL hebben Jolanda en Naomi gebruik gemaakt van het heerlijk zachte Durable Cosy fine garen. Dit is een menggaren van 58% katoen en 42% acryl. Er zijn 5 kleuren gebruikt per kleurstelling. De woondekens zijn ongeveer 150 cm x 110 cm na het voltooien.
Sorteren op:
Geen reviews gevonden.